Otvorený list všetkým školám, ktoré som kedy navštevoval

Autor: Sebastián Bražina | 29.6.2020 o 16:56 | Karma článku: 5,80 | Prečítané:  777x

Vraj plagiátorstvo a podvádzanie. Aktuálna spoločenská situácia mi však otvorila oči a ja vidím cez tieto prázdne reči a pojmy. A vidím, že ma v škole odjakživa klamali!

 

Drahé vzdelávacie inštitúcie,

vaše správanie bolo klamlivé, zavádzajúce a možno až podlé.

 

Tvrdili ste mi, že Wikipedia nie je spoľahlivý zdroj, a že z nej nemôžem iba tak kopírovať text. Koľko času som stratil listovaním v encyklopédiách kvôli vašej hlúpej rade!

Dávali ste mi čítať kusy papiera a nútili ste ma z nich správne citovať. Ba čo viac, dávali ste mi čítať celéknihy a nútili ste ma z nich citovať! Aké unavené oči som mal!

Lži o tom, že opisovať sa nemá! Zhabané ťaháky a telefóny počas písomiek! Koľko zbytočných vedomostí mi zaberá cenný priestor v hlave, ktorý by som mal teraz isto pekný, čistý, prázdny! A ako dobre by mi bolo!

 

Našťastie, naši vrcholoví politici idú príkladom a ja už viem kde je pravda.

 

Keby ma učili seriózni pedagógovia, dovolili by mi opisovať. Skutoční profesionáli by ma nechali dokonca odpisovať od seba. A úplní majstri remesla by mi tie testy a práce za nejaký drobný poplatok dokonca aj napísali!

Doktrína mojej akademickej rodiny je plná lží. Titul nemá byť o tom, že je človek vzdelaný alebo že má nebodaj nejaké odborné znalosti. Titul je len taká korunku na meno každého skutočného kápa.

Dôležité je byť bohatý a mať moc. Načo nám sú prevzdelaní intelektuáli. Spoločnosť potrebuje ľudí, čo budú montovať autá a stavať diaľnice a ľudí, čo tomu budú šéfovať. Žiadne medzičlánky čo budú ohrievať školské lavice do dvadsať päťky nám netreba.

 

Poučil som sa a chcem už iba peniaze a vplyv. Nejaké tie tituly si nakúpim potom, nech mi pasujú k dobrému autu a drahej vile.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Hovorili mu šéf. Fico sa k Bödörovi nehlási

Norbert Bödör je prvým väzobne stíhaným oligarchom spájaným so Smerom.

DNES PÍŠE MATÚŠ RITOMSKÝ

Ako spoznať rasizmus

Ja som nehajloval, iba som ukazoval, aký vysoký bol môj dedko.

Bödöra dali do väznice, ku ktorej sa Bonul nedostal

Oligarchova SBS služba má zmluvy s viacerými ústavmi.


Už ste čítali?